Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/60505/virtual/www/domains/festivaltance.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/60505/virtual/www/domains/festivaltance.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/60505/virtual/www/domains/festivaltance.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Ubytování – Tales of Sahara 2018 – mezinárodní taneční festival, international dance festival
Scroll to top

Partnerský hotel nabízí za speciální festivalové ceny ubytování pro naše hosty a návštěvníky. Nachází se v historickém centru města a všechny lokality festivalu jsou dostupné pěšky nebo MHD přímo od hotelu.

Royal Ricc

Royal RiccČtyřhvězdičkový hotel se pyšní bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska a už samotný název naznačuje styl poskytovaných služeb. Hotel Royal Ricc v Brně nabízí útulné a romantické prostředí a ubytování s královským servisem.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nalézá věhlasná gotická katedrála či malebný Zelný trh, ale také hrad Špilberk. Díky své poloze a vysoké kvalitě služeb je hotel vyhledávaným cílem mnoha významných osobností, které do Brna přijíždějí.

Luxusní hotel v Brně

Hotel Brno Royal Ricc je luxusně zařízen a plně klimatizován. Jeho interiér vkusně kombinuje funkční vybavení s obrazy starých mistrů a nástěnnými freskami. Poskytuje prostor jak pro romantickou relaxaci, tak pro obchodní pobyt a luxusní ubytování.

Adresa: Starobrněnská 10, 602 00 Brno

www.royalricc.cz 

SRoyal Riccpeciální cena (jen pro naše návštěvníky):

  • jedno-lůžko 1500 CZK / noc
  • dvou-lůžko 1700 CZK / noc

V ceně je bohatá snídaně a internet.

Parkování je možné v hotelu za poplatek.

Rezervace je nutná skrze formulář níže:

Rezervace ubytování

Prosím stáhněte si tento formulář, vyplňte a pošlete na uvedenou emailovou adresu do hotelu, kde Vaši rezervacu obratem vyřídí! Pokud potřebujete poradit s formulářem, ozvěte se hotelu nebo nám.

Formulář pro ubytování v Royal Ricc

logo_Royal_Ricc_Hotel_Brno