Scroll to top

Opening Night je vždy v páteční večer festivalu, který je věnován všem, kteří chtějí ukázat svůj taneční um, nakoupit na orientáním bazaru, ochutnat orientální pokrmy nebo čaje. OpenStage je část programu, kde se můžou zaregistrovat sólisté i skupiny, amatéři i profesionálové v jekémkoliv orientálním stylu tance a vystoupit se svou choreografií před publikem. Přihlašování tanečnic a skupin se bude konat 15. října 2017 – 15. prosince 2017. Program bude zveřejněn kolem 10.1.2018 na této webové stránce.

Návštěvníci uvidí řadu tanců z celého orientálního světa! Další část večera je otevřený taneční parket, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet tanec na orientální hudbu. Také můžete shlédnout módní přehlídky luxusních orientálních kostýmů, nakoupit orientální zboží, ochutnat arabské jídlo, atd.

Datum: 26.1.2018 15:00 – 22:00
Místo: KC Babylon, Kounicova 22 – Brno

Opening night 26.1.2018 – co vás na tomto večeru čeká tento rok?

 

OPEN STAGE

Ukažte co ve vás je a přihlaste se na otevřenou taneční scénu ať už jste začátečník nebo profesionál! Pódium patří všem.

PŘIHLÁŠKA

BAZAR a MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Nabízíme dva druhy bazaru a) pro prodejce a eshopy s orientálním či jakkoliv zajímavých zbožím, které se k nám bude hodit a za b) pro všechny tanečnice nabízíme opravdový bazar pro věci, které už nepoužíváte a chcete je prodat jako z druhé ruky. Není třeba se hlásit, stačí rovnou věci přinést a provizi platíte jen v případě, že vaše věci prodáme.
Provize: 1 – 3000 Kč = 8% / nad 3000 Kč = 250 Kč.

Prezentujte vaši módní značku na Opening night, kde získáte prostor pro reklamu, modelky a prodejní místo. Přehlídky jsou možné pouze pro orientální kostýmy nebo/a tréninkové oblečení pro tanečnice. Cena za tuto prezentaci je 500,- za značku.

 

PŘIHLÁŠKA

Podmínky přihlášení na Open Stage 2018

 
  • Přihlásit se mohou amatéři, profesionálové, solisté, skupiny – v jakémkoliv orientálním stylu.
  • Možnost vystoupení na Opening Night je přednostně vyhrazena pro aktivní účastníky festivalu – ti, kdo jdou na seminář/e  (u skupin se to týká alespoň jedné tanečnice).
  • Pokud zbydou místa v programu, umístíme i tanečnice a skupiny, které se dalšího programu festivalu neúčastní (kdykoli pošlete přihlášku a místo v programu potvrdíme nebo naopak po 15.12.2017, jakmile uzavřeme všechny přihlášky).
  • Tanečnice/skupiny neplatí žádný poplatek.
  • Délka skladby je stanovená na max. 3 minuty.
  • Účinkující dostanou fotky i video ze svého tance (fotografie i videa budou zveřejněny i na webu festivalu a sociálních sítích), za tyto materiály a jejich kvalitu avšak neneseme odpovědnost.
  • Přihlašování probíhá od 15.10. do 15.12.2017 nebo do obsazení programu (vystupující nevybíráme, kdo se přihlásí dříve, je v programu).
  • Program zveřejníme na webu nejpozději 10.1. 2018.
  • Do 15.1.2018 dostanete emailem organizační pokyny a kontakty na koordinátory v místě konání.
  • Vyhrazujeme si právo podmínky i program kdykoliv změnit, pokud bude nutné z neočekávané situace.