Scroll to top

Galashow je hlavní tanečně-divadelní představení, které můžete v průběhu festivalu shlédnout. V českých podmínkách se jedná o unikátní představení, ve kterém se taneční vstupy a divadelní vsuvky proplétají do jedné dějové linie. Divákovi tak není prezentován jeden tanec za druhým jako na běžícím pásu, což může být vyčerpávající, ale při často vtipné scénce je mu představena i část kultury, ze které dané tance pochází.

Program galashow je stylově velmi různorodý. K vidění je autentické podání folklorních tanců z různých arabských zemí a Indie, ale také moderní pojetí orientálního tance, které ukazuje, že se tento tanec vyvinul do vysoce umělecké aktivity, která patří na divadelní jeviště. Hosté festivalu, kteří se na galashow představí, jsou vybíráni velmi pečlivě a s důrazem na to, aby tanec v jejich podání dosahoval vysokých uměleckých kvalit a autentičnosti.

 


GALASHOW 2018

 


Letos galashow proběhne v sobotu 27. 10. 2018 od 20:00 v brněnském Divadle na Orlí – DNO, Orlí 19.

Na show se představí všichni hosté festivalu – podívejte se zde.

Prodej vstupenek
Online: od 1.11.2018 do 20.1.2018
Na místě: Vstupenky bude možné zakoupit i v sobotu před galashow přímo v divadle u našeho stánku, v tomto případě je platba možná pouze v hotovosti, proto doporučujeme využít předprodeje.
Cena: 340 Kč

POZNÁMKA:

Vstupenka na Galashow je zároveň vstupenkou na finále soutěže Queen of 2018, která proběhne před Galashow v 18:00. Pokud chcete navštívit pouze finále soutěže a na Galashow nejdete, vstupné je 100 Kč.